Kancelaria Prawna Libero

Świadczymy pomoc prawną w zakresie upadłości konsumenckiej skierowaną do osób nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców. Kancelaria zapewnia kompleksową opiekę od momentu pierwszego kontaktu, poprzez napisanie wniosku o upadłość, po końcowe oddłużenie.

Zespół Kancelarii tworzy sztab specjalistów, Adwokatów, prawników i osób ze świata finansów, którzy będą dostępni i wspierać na każdym etapie postępowania upadłościowego.

Dzięki doświadczeniu, Klienci mają pewność, że dokonali bardzo dobrego wyboru decydując się na Kancelarię Prawną LIBERO.


Kamil Perlik – Przedsiębiorca, założyciel i Prezes Zarząd Kancelarii Prawnej LIBERO z siedzibą w Zielonej Górze. Jest specjalistą w temacie upadłości konsumenckiej osób nieprowadzących działalności gospodarczej, jak również upadłości przedsiębiorców.

Jego domeną również jest restrukturyzacja zobowiązań i negocjacji w przedmiocie zmniejszania sald zadłużenia; podpisywania nowych, korzystnych dla Klientów ugód, jak również innych spraw związanych z tą tematyką.

Ponadto zajmuje się pozyskiwaniem finansowania na zakup nieruchomości. Ofertę kieruje dla osób chcących zakupić nieruchomość dla siebie oraz współpracuje również z osobami inwestującymi w nieruchomości na wynajem oraz zajmującymi się tzw. flipami.

W branży finansowej i prawnej pracuje od 13 lat.

Email: kamil.perlik@kancelarialibero.pl

facebook.com/Kamil-Perlik


Adwokat Klaudia Runge – wpisana na listę adwokatów przy Izbie Adwokackiej w Zielonej Górze, doktorant prawa Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk w Warszawie,

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – kierunkowych studiów podyplomowych z zakresu prawa karnego materialnego i procesowego oraz prawa medycznego i bioetyki. Autorka publikacji z zakresu prawa karnego, cywilnego i medycznego.

Specjalizuje się w prawie karnym, prawie medycznym, prawie cywilnym (rodzinnym, spadkowym, rzeczowym), prawie upadłościowym i prawie handlowym. Jednym z głównych filarów działalności Kancelarii Adwokackiej Adwokat Klaudii Runge są sprawy odszkodowawcze (w przypadku zaistnienia błędu medycznego, wypadku komunikacyjnego oraz wypadku przy pracy).

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudii Runge świadczy usługi zarówno osobom fizycznym jak i podmiotom gospodarczym na terenie całej Polski.

Siedziba Kancelarii znajduje się w Zielonej Górze (woj.lubuskie), a filia Kancelarii w Świnoujściu (woj. zachodniopomorskie).

Adres siedziby Kancelarii:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge
ul. Jedności 3/2
65 – 018 Zielone Góra

NIP: 9730987839

tel.kom.: 601-56-4444
tel.:  68-320-55-00
fax.: 68-320-55-00

email: adwokat@runge.pl

www.runge.pl

Adres filii Kancelarii:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Klaudia Runge
ul. Plac Słowiański 3
72 – 600 Świnoujście

tel.kom.: 601-56-4444
tel.:  91-322-56-56
fax.: 91-22-56-99

email: adwokat@runge.pl

www.runge.pl

©2020 Libero - Kancelaria Prawna. Stworzone przez Ludio

Search