KANCELARIA PRAWNA LIBERO – SKORZYSTAJ Z USŁUG PROFESJONALISTÓW

Świadczymy pomoc prawną w zakresie upadłości konsumenckiej skierowaną do osób nieprowadzących działalności gospodarczej oraz przedsiębiorców. Kancelaria zapewnia kompleksową opiekę od momentu pierwszego kontaktu, przez napisanie wniosku o upadłość, po końcowe oddłużenie.

Zespół Kancelarii tworzy sztab specjalistów, adwokatów, prawników i osób ze świata finansów, którzy będą Cię wspierać na każdym etapie postępowania upadłościowego.

Dzięki naszemu doświadczeniu masz pewność, że dokonałeś najlepszego wyboru.

Kamil Perlik 

Założycielem Kancelarii Prawnej LIBERO Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze jest Kamil Perlik, który jest specjalistą w dziedzinie upadłości konsumenckiej osób nieprowadzących działalności gospodarczej, jak również upadłości przedsiębiorców.

Jego domeną również jest restrukturyzacja przedsiębiorstw, zobowiązań i negocjacji w przedmiocie zmniejszania sald zadłużenia, podpisywania nowych, korzystnych dla ugód i innych spraw związanych z tą tematyką.

W branży finansowej i prawnej pracuje od 13 lat. 

Jesteś w potrzebie porady prawnej? Masz problem z prawem i potrzebujesz pomocy doświadczonego prawnika? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami już dziś. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy profesjonalnej pomocy.
Nasze doświadczenie w pracy z klientami z różnych branż pozwala nam na skuteczne doradztwo oraz reprezentowanie klientów przed sądami i organami administracyjnymi.

Zachęcamy do kontaktu! 

Kamil Perlik — doradca restrukturyzacyjny, prawnik, doktorant nauk prawnych na Uczelni Łazarskiego w Warszawie.

Email: kamil.perlik@kancelarialibero.pl


© 2020 Kancelaria Libero